Açılacak Eğitimin Adı: ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel, Dokümantasyon ve İç Denetçi Eğitimi
Son Kayıt Tarihi: Ön kayıt toplanma aşamasındadır.
Eğitim Tarihi: Yeterli kursiyer sayısına ulaşıldığında kurs tarihi için bilgilendirme yapılacaktır.
Eğitim Süresi: 2 gün 16 Saat
Eğitim Gün ve Saatleri: tam gün 8 saat (İsteğe bağlı olarak yüz yüze veya online eğitim seçeneği ile başlıyor!)
Eğitmen Adı Soyadı: Prof. Dr. Orhan ENGİN

Eğitim İçeriği:

Eğitimin amacı, katılımcılara kuruluşlarında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan tüm temel, dokümantasyon bilgisini ve/veya tetkikçi bilgisi ve donanımını kazandırmak ve kuruluş içi denetçi yetiştirmek.

Kalite Yönetim Sistemi Standardlarının Yapısı ve TS EN ISO 9001:2015 Şartları, Proses Yaklaşımı ve PUKÖ Modeli, Risk Tabanlı Düşünme, Kalite Yönetim Sistemi Standardı ( TS EN ISO 9001:2015 ) Şartları, Risk Tabanlı Düşünme Bağlamında her bir prosese ait risk ve fırsatların belirlenmesi, Belirlenen risk ve fırsatların yönetilmesi, Proseslerin istenen çıktılara ulaşmasına yönelik performanslarının değerlendirilmesi, Pratik Çalışmalar, TS EN ISO 9001 Standardı Maddelerinin Tetkik Görevlisi Gözüyle Yorumlanma, TS EN ISO 19011 Standardının Tanımı, Tetkik Çeşitler ve Tetkikin Yönetimi, Tetkikin Planlanması, Soru Listelerinin Hazırlanması, Tetkikin Sonuçlandırılması ve Rapor Yazımı, Pratik ve Örnek Çalışmalar

Eğitimin Konuları:

Temel: Terminoloji, Yüksek seviyeli yapı, Proses yaklaşımı, Risk tabanlı düşünmesi, ISO 9000 serisi standartları, Standart şartları, Kalite anlayışı, Dokümantasyon kavramı, Süreksel ve sürekli iyileştirme, Dokümantasyon: Kalite yönetim sisteminin doküman yapısı, Kalite el kitabı-prosedürler, Destek dokümanlar (talimatlar, formlar, listeler, planlar vb.), Hedefler: İhtiyaç duyulan diğer dokümanlar, Dokümanların dağıtımı ve kontrolü, Pratik ve örnek çalışmalar, İç Denetçi: Kalite yönetim ilkeleri terimler ve terminoloji, Kalite yönetim sistemi, Denetim tipleri, Denetim hedefleri, Denetim prosesi, Denetçi nasıl olmalı, sorumlulukları, Denetim öncesi faaliyetler, İç denetim planlama, Soru listesi hazırlama, İç denetim gerçekleştirme, Soru tipleri ve soru sorma, İç denetim mizanseni, Uygunsuzluk değerlendirme, Denetim mizanseni bulgularının gözden geçirilmesi, Uygunsuzluk ve iç denetim raporlama tekniği, Düzeltici faaliyetler ve takip, Sınav

*     KURSLARIMIZ YÜZ YÜZE OLARAK AÇILACAK OLUP, YETERLİ SAYIDA TALEP GELMESİ DURUMUNDA ONLİNE OLRAKTA  VERİLEBİLECEKTİR.

Kesin Kayıt Aşaması:

Eğitimin kesin kayıt işlemleri için en kısa zamanda KTÜNSEM’e gelmeniz gerekmektedir. Kontenjanlar sınırlıdır. Kesin kayıt işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamanızı tavsiye ederiz. Yeterli sayıda kesin kayıt başvurusu sağlandığında eğitim başlayacaktır.

Ön şart var mı?

KURSA KATILIM İÇİN ÖN ŞART YOKTUR!

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamaya başlayacak, geçiş yapacak olan kuruluş çalışanları veya uygulayan tüm sistem sorumluları ve yöneticiler, danışmanlar, denetçi adayları ve bu konuda kariyer yapmak isteyenler, Kalite Yönetim Sistemi dahilinde, tüm kademelerdeki doküman oluşturmaktan sorumlu olan yöneticiler ve Kalite Yönetim Temsilcisi.

Ödeme için Hesap Bilgisi:

HAVALE İŞLEMİ SIRASINDA ALICI KISMINA: Konya Teknik Üniversitesi  Döner Sermaye Müdürlüğü yazılacaktır. Farklı bir isim yazıldığında para hesabımıza geçmeyecektir.

(Bazı banka sistemlerinde belirlenen karakter sayısı alıcı ismi için tam adı yazmaya yetmemektedir. Bu nedenle bankanın  izin verdiği karakter uzunluğuna "Alıcı İsminin" sığdığı kadarı yazılacaktır.)

ÖNEMLİ UYARI; LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEDEN ÜCRET ÖDEMESİ YAPMAYINIZ!

Vakıfbank Kampüs Şubesi Konya

IBAN: Vakıflar Bankası İBAN: TR10 0001 5001 5800 7309 8214 04

Açıklama kısmına; Alınacak olan Kurs Adı, Kursiyer Adı ve Soyadı, Telefon No ve TC Kimlik Numarası yazılacaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi veya Öğrenci Kimliği Fotokopisi (Bu belgelerin herhangi birisi olabilir.) Öğrenci Belgesi veya Mezun Olunan Okul Diploması ve Banka ödeme dekontun bir örneği kesin kayıt işlemlerinde getirilmelidir veya Pandemi nedeni ile Whatsapp sistemi üzerinden gönderilen belgelerde tarafımızca kabul edilecektir.  Kurs Başvuru Formu (Belge kayıt esnasında merkezimiz tarafından verilecektir veya sizlere gönderilecektir.)

İrtibat Tel: 0332-353 55 83 

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiket