Açılacak Eğitimin Adı: ERASMUS Yabancı Dil (İngilizce) Hazırlık Kursu
Son Kayıt Tarihi: Ön kayıt sonunda yeteri kadar kursiyer sayısına ulaşıldığında açılacaktır.
Eğitim Tarihi: Ön kayıt sonunda yeteri kadar kursiyer sayısına ulaşıldığında açılacaktır.
Eğitim Süresi: 120 Saat, 6 Hafta A2, 6 hafta B1
Eğitim Gün ve Saatleri: Haftada 9 Saat: 6 Saat Örgün Yüz Yüze, 3 Saat Online
Eğitmen Adı Soyadı: Öğretim Görevlileri Naile Canlı / Meral SERVİ

Eğitim İçeriği:

Üniversite eğitimine başlamış olup öğrenim hareketliliğinden faydalanmak isteyen öğrencilerimize yönelik İngilizce bilgi ve becerileri kazandırmayı, KTÜNSEM bünyesinde Erasmus sınavı ve hak kazananların gittikleri ülkede iletişim kurmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Eğitimin (kursun) amacı Erasmus değişim programına katılmak isteyen öğrencileri, karşılarına çıkacak yabancı dil yeterlik sınavlarına hazırlamak ve bu doğrultuda ihtiyaç duyacakları 4 temel beceriyi (okuma, dinleme, konuşma ve yazma) kazandırarak gramer ve kelime bilgisine sahip olmalarını sağlamaktır.

Eğitimin Konuları:

İngilizce dilinde orta düzeyde dilbilgisi, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik yoğunlaştırılmış bir program uygulanacaktır.

*     KURSLARIMIZ PANDEMİ NEDENİ İLE UZAKTAN EĞİTİM İLE AÇILMASI PLANLANMAKTADIR. 

**   PANDEMİ YASAKLARI VE KURALLARI DEĞİŞTİĞİ ANDA İSTENİRSE EĞİTMLERİMİZ ÖRGÜN EĞİTİME GEÇİLEBİLECEK ŞEKİLDE YAPILACAKTIR.

*** ÖRGÜN EĞİTİME GEÇİLDİĞİ TAKTİRDE SINIFLARDA VERİLEN EĞİTİMLER AYNI ANDA ONLİNE OLARAK EĞİTİMLERİMİZ VERİLMEYE DEVAM EDECEKTİR. 

Kesin Kayıt Aşaması:

Eğitimin kesin kayıt işlemleri için en kısa zamanda KTÜNSEM’e gelmeniz gerekmektedir. Kontenjanlar sınırlıdır. Kesin kayıt işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamanızı tavsiye ederiz. Yeterli sayıda kesin kayıt başvurusu sağlandığında eğitim başlayacaktır.

Ön şart var mı?

KURSA KATILIM İÇİN ÖN ŞART YOKTUR!

Ödeme için Hesap Bilgisi:

HAVALE İŞLEMİ SIRASINDA ALICI KISMINA: Konya Teknik Üniversitesi  Döner Sermaye Müdürlüğü yazılacaktır. Farklı bir isim yazıldığında para hesabımıza geçmeyecektir.

(Bazı banka sistemlerinde belirlenen karakter sayısı alıcı ismi için tam adı yazmaya yetmemektedir. Bu nedenle bankanın  izin verdiği karakter uzunluğuna "Alıcı İsminin" sığdığı kadarı yazılacaktır.)

ÖNEMLİ UYARI; LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEDEN ÜCRET ÖDEMESİ YAPMAYINIZ!

Vakıfbank Kampüs Şubesi Konya

IBAN: Vakıflar Bankası İBAN: TR10 0001 5001 5800 7309 8214 04

Açıklama kısmına; Alınacak olan Kurs Adı, Kursiyer Adı ve Soyadı, Telefon No ve TC Kimlik Numarası yazılacaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi veya Öğrenci Kimliği Fotokopisi (Bu belgelerin herhangi birisi olabilir.), Öğrenci Belgesi veya Mezun Olunan Okul Diploması, Banka ödeme dekontun bir örneği kesin kayıt işlemlerinde getirilmelidir. Kurs Başvuru Formu (Belge kayıt esnasında merkezimiz tarafından verilecektir.)

İrtibat Tel: 0332-353 55 83 

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiket